Авіакатастрофа літака МАУ в Ірані: Україна може звернутися в Міжнародний суд

Розслідування авіакатастрофи затягується через зволікання з боку Ірану

Авіакатастрофа літака МАУ в Ірані: Україна може звернутися в Міжнародний суд
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін заявив, що Україна може звернутися до Міжнародного суду ООН у справі про катастрофу літака МАУ в Ірані,  якщо переговори з Іраном зайдуть в глухий кут.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє  Радіо Свобода.

За словами Єніна, якщо Іран буде затягувати справу, то Україні доведеться звертатися до міжнародних арбітражів, зокрема Міжнародного суду ООН.

“Якщо перемовини зайдуть в глухий кут, то ми будемо змушені звертатися до міжнародних арбітражів, зокрема Міжнародного суду ООН. Йдеться не лише про Україну, йдеться про єдиний фронт держав Канади, Британії, Швеції, Афганістану та України”, – розповів він.

Заступник голови МЗС наголосив, що розслідування справи рухається не так швидко, як хотілося б.

“Воно рухається, поки що не настільки швидко, як хотілося б. Зокрема в цій площині лежить зчитування і розшифровка так званих чорних скриньок”, – додав Єнін.

Нагадаємо, Іран вирішив не розкривати Україні докази у розслідуванні катастрофи літака Boeing 737 МАУ в Тегерані.

Раніше повідомлялося, що глава Міністерства закордонних справ Ірану Мохаммад Джавад Заріф повідомив, що людина, через яку помилково збили український літак поблизу Тегерана, зараз перебуває у в’язниці.

Також стало відомо, що в СБУ запідозрили, що хтось із загиблих на борту «Боїнга» МАУ, збитого іранської ППО, міг говорити по телефону з людьми, ймовірно, причетними до трагедії в Тегерані.

Джерело: Народна Правда