Австрія відкрила пункти пропуску на кордонах з шістьма країнами

Австрія робить черговий крок у пом'якшенні, викликаного коронакризисом, прикордонного режиму.

Австрія відкрила пункти пропуску на кордонах з шістьма країнами
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Австрійський уряд у ніч на неділю, 17 травня, відкрив пункти пропуску на кордоні з Чехією, Словаччиною та Угорщиною, як це було зроблено раніше і на кордонах з Німеччиною, Ліхтенштейном і Швейцарією, раніше закриті через пандемію коронавірусу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Австрійське агентство друку АРА.

Loading...

“Австрія робить черговий крок у пом’якшенні викликаного коронакризисом прикордонного режиму. Закриті раніше прикордонні переходи в Чехію, Словаччину та Угорщину відкрилися з півночі. Як і на кордонах з Німеччиною, Ліхтенштейном і Швейцарією, тепер існує лише вибірковий контроль”, – сказано в повідомленні.

На кордоні з Угорщиною буде залишатися контроль, пов’язаний з боротьбою з незаконною міграцією.

Агентство повідомило, що до 31 травня до Австрії можна в’їжджати тільки  з робочою метою, з поважних сімейних обставин, а також для догляду за тваринами, без зобов’язання надавати довідку з негативним результатом на коронавірус або відправлення під домашній карантин. Це також стосується і Словенії, яка відкрила свої кордони для громадян ЄС у п’ятницю.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що Австрія не виключає, що влітку почне пускати до себе туристів з країн, які змогли взяти під контроль ситуацію з поширенням коронавірусу, зокрема, з Німеччини.

Також ми писали, що в Австрії вирішили поступово пом’якшувати карантинні заходи через коронавірус. Так, з 14 квітня дозволили роботу невеликих магазинів, а з 1 травня – торгових центрів, інших місць торгівлі та перукарень у разі дотримання певних правил безпеки.

Джерело: Народна Правда
загрузка...