Коли українці зможуть відпочити в Єгипті та Туреччині: дан прогноз

Фахівець переконаний, що до липня Україна відкриє кордони для подорожі в популярні туристичні країни, що будуть готові приймати туристів і запропонують максимально безпечні варіанти відпочинку.

Коли українці зможуть відпочити в Єгипті та Туреччині: дан прогноз
Автор Олена Лавринець в Закордонна правда/Новини
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Україна може відкрити кордони для подорожей та відпочинку в популярні серед українців туристичні країни, такі як Єгипет і Туреччина, до липня місяця.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку думку в ефірі ObozTV висловив віце-президент Української асоціації туристичних агентств Максим Дереза.

Loading...

Експерт зауважив, що, на відміну від ряду країн, які озвучили чіткі дати запуску туристичної галузі, в Україні такої визначеності немає.

“Коли ми бачимо заяви або дії урядів популярних туристичних країн, можна будувати якусь картину. Туреччина з 20 травня запускає туризм, Греція – 6 червня, Болгарія – з 14 травня. Але ми не бачимо нічого, що робиться з нашого боку, немає чітких дат”.

“Я б хотів почути від нашого уряду чіткий план виходу всіх галузей, в тому числі туризму”, – заявив Дереза.

Разом з тим він переконаний, що до липня Україна відкриє кордони для можливості подорожі в популярні туристичні країни, які будуть готові приймати туристів і запропонують максимально безпечні варіанти відпочинку.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, що туристичний сезон для Туреччини в цьому році буде дуже не простим, з ряду об’єктивних причин більшість українських туристів не зможуть провести свою відпустку в цій країні.

Також повідомлялося, що Україна розглядає можливість відновлення авіасполучення з Єгиптом, Туреччиною, а також Грузією.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...