Костюми біологічного захисту розподілять по регіонах України

Державна компанія "Нафтогаз" завезла в Україну благодійний вантаж, серед якого була також велика партія костюмів біологічного захисту. Ці костюми були розподілені по регіональним лікарням відповідно до кількості хворих.

Костюми біологічного захисту розподілять по регіонах України
Автор Олена Лавринець в Коронавірус/Новини
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Закуплені в Китаї костюми біологічного захисту уже доставлені в Україну і днями вони будуть розподілені по регіонах країни.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України з посиланням на главу відомства Максима Степанова.

Loading...

“Вантаж вже прибув в Україну. І, починаючи з понеділка, почнеться розподіл костюмів по нашим лікарням та лабораторним центрам – саме туди, де їх найбільше потребують. Вже в понеділок-вівторок вони поїдуть до наших медиків”, – сказав міністр.

Степанов повідомив, що державна компанія “Нафтогаз” завезла в Україну благодійний вантаж, серед якого була також велика партія костюмів біологічного захисту. Ці костюми були розподілені по 98 регіональним лікарнямь у відповідності з кількістю хворих.

Нагадуємо, COVID-19 в Україні знайшли в 18 тисяч 291 людини. За станом на 16 травня від COVID-19 померли 514 українців, 5116— одужали. За минулу добу зафіксовано 433 нових випадки.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, Віктор Ляшко повідомив, що більше 3 000 випадків зараження COVID-19 серед медпрацівників — це не повна інформація про зараження лікарів. Деякі керівники лікарень часто нехтують вимогою повідомляти про всіх заражених коронавірусом медиків Державну службу з питань праці.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...