Масштабний витік даних співробітників Європарламенту

Першими витік виявили в індійській компанії Shadowmap, що надає послуги в сфері кібербезпеки.

Масштабний витік даних співробітників Європарламенту
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Дані 1,2 тисячі фахівців і членів Європарламенту потрапили у відкритий доступ. Витік інформації торкнувся також 15 тисяч облікових записів інших співробітників у справах Євросоюзу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив віце-президент Європарламенту з політики в області IT Марсель Колайя, інформує Politico.

Loading...

За словами Колайя, потрапила у відкритий доступ, в тому числі, і конфіденційна інформація і зашифровані паролі.

Він не став оприлюднювати політичні об’єднання, які торкнувся витік, але Politico повідомляє, що мова йде про найбільшу політичну фракцію в Європарламенті – Європейську народну партію (ЄНП).

Представник ЄНП Педро Лопес де Пабло підтвердив витік даних, але назвав їх застарілими.

За його словами, ці дані використовувалися підписниками сайту в 2018 році на старому сайті ЄНП, а в 2019 році партія запустила новий сайт, сервери і актуальна база даних на якому не постраждали.

У парламенті система вимагає повністю змінювати свій пароль кожні три місяці, заявив він.

За інформацією видання, першими витік виявили в індійській компанії Shadowmap, що надає послуги у сфері кібербезпеки. Її засновник Яш Кадакия сказав, що виявив файли з конфіденційною інформацією через інтернет-портал, який є частиною домену сайту Європарламенту і використовується його посадовими особами.

За його словами, файли містили інформацію про тисячі людей і їх зв’язки з політичними партіями та установами, в тому числі з Європолом, агентством ЄС з безпеки зовнішніх кордонів Frontex та інших.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА розповідала, що в мережу потрапили персональні дані українських військовослужбовців, які брали участь у бойових діях на Донбасі, які згодом проходили лікування в психіатричних лікарнях Дніпропетровської області.

Також раніше повідомлялося, що російські хакери атакували українську газову компанію Burisma, про яку згадував у своій скандальній розмові з Володимиром Зеленським Дональд Трамп.

Джерело: Народна Правда
загрузка...