Путін програв: Кремль хоче запхнути “ЛДНР” назад

У Путіна закінчують ресурси

Путін програв:  Кремль хоче запхнути “ЛДНР” назад
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Кремль опинився в програшному положенні з окупованим Донбасом, оскільки не може ні прийняти до свого складу так звані “республіки”, ані вивести війська з ОРДЛО.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це  в інтерв’ю OBOZREVATEL розповів відомий російський політичний аналітик Дмитро Орєшкін.

Loading...

“Програшна ситуація в “ЛНР-ДНР”. Взяти їх до себе Путін не може, у нього ресурсів немає і стратегії теж. Так, він хотів би їх увіпхнути назад до складу України, але на своїх умовах. На це в Україні не підуть, і правильно зроблять. Поки Путін не може їх віддати, тому що це поразка і “втрата обличчя”. Нічого позитивного він зробити теж не може. Так, як і в Придністров’ї, на окупованому Донбасі дають людям російське громадянство, вони радіють, їдуть або в Україну, або в Росію”, – розповів Орєшкін.

Експерт звернув увагу на погіршення ситуації в Росії, де стрімко падає рівень життя і закінчуються ресурси через пандемію коронавірусу і падіння цін на нафту.

“Причому у виграші опиняються ті, хто виїхав в Україну, тому що там є перспектива. А Росія, як я вже казав, іде “під гірку”. Але, з точки зору середнього “днрівця”, то, звісно, в Росії набагато краще, ніж у “ДНР-ЛНР”. Тому люди отримують паспорти, і у них відчуття, що це на краще. Це вони вже потім разом із Росією страждатимуть від того, що Росія зараз переживає. Це безробіття, падіння, закінчення нафтових грошей”, – вважає він.

Нагадаємо, нещодавно відомий шоумен і колишній радник секретаря РНБО Олексія Данилова на громадських посадах Сергій Сивохо заявив, що половина жителів тимчасово окупованих бойовиками і росіянами районів Донбасу вірять, що президент РФ Володимир Путін «поверне мир».

Джерело: Народна Правда
загрузка...