У Петербурзі утворилася величезна черга з швидких в коронавірусний стаціонар

В машинах знаходилося більше 50 пацієнтів.

У Петербурзі утворилася величезна черга з швидких в коронавірусний стаціонар
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Коронавірус/Новини

В Росії машини швидкої допомоги другий день поспіль стоять у черзі на госпіталізацію пацієнтів у лікарню імені Соколова у Виборзькому районі Петербурга. Автомобілі медиків зайняли жваве перехрестя.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на матеріал fontanka.ru

Машини швидкої допомоги були помічені недалеко від лікарняного комплексу на проспекті Культури. Черга там була і напередодні, у другий день роботи стаціонару як інфекційної лікарні, однак 16 травня вона стала в рази більше. Очевидці під вечір суботи нарахували 52 машини, а автомобілісти з подивом спостерігають «хвіст» карет швидкої допомоги вже на перехресті Північного і Тіхорецького проспектів.

Стаціонар у лікарні імені Соколова розрахований на 350 заражених.

У Петербурзі утворилася величезна черга з швидких в коронавірусний стаціонар У Петербурзі утворилася величезна черга з швидких в коронавірусний стаціонар У Петербурзі утворилася величезна черга з швидких в коронавірусний стаціонар У Петербурзі утворилася величезна черга з швидких в коронавірусний стаціонар

У місті другий день поспіль більше п’ятисот нових випадків зараження коронавірусом за добу. Влада міста пообіцяла не перевіряти всі проби на COVID-19 в лабораторії Росспоживнагляду. Будуть довіряти тестам з інших лікарень.

Нагадаємо, коронавірус COVID-19 з усією силою атакує Росію, напередодні в цій країні був побитий рекорд по смертності — за добу померли 113 пацієнтів (днем раніше було 93).

Також, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що в Росії коронавірусом заразилися чотири міністра.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...