Вчені назвали нову версію появи смертельного коронавірусу

Вчені висловили сумнів, що коронавірус міг поширитися від кажанів

Вчені назвали нову версію появи смертельного коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Смертельний коронавірус COVID-19, який почав поширюватися з китайського міста Ухань в грудні минулого року, вже  забрав життя вже більше 313 тисяч осіб на планеті,  заражено 4,7 мільйона осіб. Однак вчені досі не можуть дійти єдиної думки про те, що ж  стало причиною пандемії. Так, нещодавно вчені заявили, що джерелом коронавірусу COVID-19 навряд чи був ринок диких тварин в китайському місті Ухань.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє  Daily Mail.

Loading...

В результаті численних досліджень  біологів стало відомо про те, що коронавірусна інфекція могла потрапити на ринок від зараженої раніше людини, а не від кажанів.

Вчених здивував той факт, що вірус був уже “попередньо адаптований до поширення людиною”. Версію про те, що інфекція могла передатися від тварини людині, за їх словами, все ще треба вивчити більш детально.

Як зазначається, науковці бачать підстави підозрювати причетність китайської влади, яка ніяк не сприяє тому, щоб встановити справжнє джерело вірусу.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про 55-річну китайську науковицю, вірусологиню Ши Чженлі, яка зі своєю командою роками досліджувала коронавірус у кажанів, зокрема і потенційно небезпечні для людини. У 1990 році жінка отримала ступінь магістерки в Уханьскому інституті вірусології Академії наук Китаю, а у 2000 – ступінь докторки філософії в Університеті Монпельє II у Франції.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...