Visual Science створила саму детальну 3D-модель COVID-19

Модель була створена як частина некомерційного проекту Virus Park, в архіві якого вже є моделі вірусів ВІЛ, грипу A / H1N1, лихоманок Ебола і Зика, а також папіломи людини.

Visual Science створила саму детальну 3D-модель COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Студія біомедичної візуалізації Visual Science показала саму детальну 3D-модель COVID-19.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відео студія опублікувала на сайті Vimeo.

Loading...

На даний момент це найбільш науково точна модель вірусної частинки SARS-CoV-2.

Вчені використовували дані, отримані в дослідженнях коронавірусу, і опрацювали матеріали про його структурні дані. Науковий керівник Юрій Стефанов розповів, що експерти вивчили 3D структурні дані біологічних молекул, таких як віруси, а також білки і нуклеїнові кислоти.

“Після ретельного аналізу даних ми відновлюємо повні моделі вірусних білків і їх взаємодій з використанням програмного забезпечення для обчислювальної біології, а потім збираємо всю модель віріона на основі цих структур та інформації про склад і складанні віріона”, – пояснив він.

Модель була створена як частина некомерційного проекту Virus Park, в архіві якого вже є моделі вірусів ВІЛ, грипу A/H1N1, лихоманок Ебола і Зіка, а також папіломи людини. Дизайнери повідомили, що використовують єдину колірну схему для всіх віріонів. Яскраві кольори – білки, які кодує вірусний геном, відтінки сірого – структури, що вірус бере з клітини-господаря.

Visual Science створила саму детальну 3D-модель COVID-19 Visual Science створила саму детальну 3D-модель COVID-19

Нагадуємо, COVID-19 в Україні знайшли у 18 тисяч 291 людини. За минулудобу зафіксовано 433 нових випадки.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, що вчені виявили, що коронавірус може бути більш термостійким, ніж передбачалося раніше. На думку дослідників з Університету Провансу, в реальних умовах при високому вірусному навантаженні стандартного протоколу по знезараженню від SARS-CoV-2 може бути недостатньо і потрібно більш висока температура.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...