Комаровський розвіяв міф про необхідність носіння рукавичок під час карантину

Медичні рукавички ніяк не захищають від коронавірусу

Комаровський розвіяв міф про необхідність носіння рукавичок під час карантину
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини/Фото/Відео

Відомий український педіатр Євген Комаровський заявив, що не вважає носіння рукавичок доцільним в умовах пандемії коронавірусу  COVID-19
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він розповів в новому відео на своєму You-Tube-каналі.

Лікар наголосив, що медичні рукавички не здатні захистити людину від коронавірусу, оскільки COVID-19 передається повітряно-крапельним шляхом.

Loading...

За його словами, спочатку рукавички потрібні для того, щоб захистити руки людини, яка має контакт з кров’ю або виділеннями іншої людини. “Сенс рукавичок для пересічної людини, яка вийшла в магазин, взагалі незрозумілий!” – уточнив лікар.

Також Комаровський відзначив, що багато людей повторно використовують одноразові рукавички.

“Давайте не впадати в маразм! Рукавички потрібні медичним працівникам! Рукавички не треба носити всім підряд!”, – підсумував лікар.

Нагадаємо, раніше в ВООЗ назвали розпилення дезінфікуючих засобів неефективним методом боротьби з коронавірусом COVID-19, який може завдати більше шкоди здоров’ю, ніж користі. Не приносить ніякої користі і дезінфекція ультрафіолетом.

Як повідомлялося раніше, в період пандемії COVID-19 у світі з’явилася тенденція до збільшення кількості дітей з хворобою Кавасакі.

Додамо, що втрата смаку та нюху є одним із  найпоширеніших симптомів нового типу коронавірусу  COVID-19, які найчастіше називають хворі.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...