Китай виділить 2 млрд доларів країнам, які постраждали від COVID-19

Таку заяву зробив голова КНР Сі Цзіньпін в ході засідання Генеральної асамблеї ВООЗ

Китай виділить 2 млрд доларів країнам, які постраждали від COVID-19
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Китай виділить два мільярди доларів протягом двох років в якості допомоги тим країнам, які постраждали від пандемії коронавірусу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву зробив голова КНР Сі Цзіньпін в ході засідання Генеральної асамблеї Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Loading...

Газета People’s Daily, China пише, що Китай виділить гроші для надання допомоги в боротьбі з коронавірусом і на соціально-економічний розвиток в постраждалих країнах, особливо в країнах, що розвиваються.

Сі Цзіньпін також заявив, що при співробітництві з ООН на території Китаю буде організовано глобальний склад і хаб для поставок протиепідемічних засобів до бідних країн. Для їх вивезення з Китаю буде організовано зелений митний коридор. Крім того, він пообіцяв просувати в G20 ідею введення мораторію на виплати кредитів найбіднішими країнами.

Нагадаємо, коронавірус  став причиною смерті 315 тисяч 244 чоловік по всьому світу, вилікувались вже 1 мільйон 734 тисячі 631 пацієнт. За останні дні спостерігається різке зростання захворюваності в Індії та Перу — обидві країни обігнали Китай за кількістю хворих. Індія — 96 169 (3 029 померли), Перу — 96 169 (2 648 померли).

62 країни світу закликали до ретельного розслідування джерела походження та масового поширення коронавірусу, який спричинив масштабну пандемію за останнє сторіччя.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...