Майже 500 осіб заразилися коронавірусом в російському інтернаті

Про летальність від COVID-19 у закладі точної інформації немає

Майже 500 осіб заразилися коронавірусом в російському інтернаті
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

У психоневрологічному інтернаті № 10 в Санкт-Петербурзі зафіксовано 467 випадків захворювання коронавірусною інфекцією. Повідомляється про летальні випадки, проте невідомо, чи був причиною смерті людей коронавірус.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє ТАСС з посиланням на комітет з питань соціальної політики міста.

Серед захворілих – 411 мешканців інтернату і 56 співробітників.

Loading...

33 людини вже одужали. Скільки людей померли, влада міста не уточнює, лише зазначає, що смертність «з урахуванням стану здоров’я,  які проживають в подібних установах,  знаходиться в межах звичайних показників».

Нагадаємо, смертельний коронавірус COVID-19, який почав поширюватися з китайського міста Ухань в грудні минулого року, вже  забрав життя вже більше 313 тисяч осіб на планеті,  заражено 4,7 мільйона осіб. Однак вчені досі не можуть дійти єдиної думки про те, що ж  стало причиною пандемії. Так, нещодавно вчені заявили, що джерелом коронавірусу COVID-19 навряд чи був ринок диких тварин в китайському місті Ухань.

Також стало відомо, що 62 країни світу закликали до ретельного розслідування джерела походження і масового поширення коронавірусу, який викликав наймасштабнішу пандемію за останнє століття.

Джерело: Народна Правда
загрузка...