Медики назвали найпоширеніший симптом раку, який ігнорує більшість людей

Різке схуднення і втрата ваги є приводом терміново звернутися до лікаря

Медики назвали найпоширеніший симптом раку, який ігнорує більшість людей
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Онкологічні захворювання займають друге місце серед захворювань в Україні – за два перших місяці 2020 року в Україні 13 307 людей померли від онкологічних хвороб. І хоча сучасні технології зробили крок вперед в області вивчення раку, медики попереджають про те, що більшість видів раку протікає без скарг на порушення здоров’я і свідчити про хворобу можуть різні симптоми.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Hyser.

Медики виділяють деякі симптоми, які вказують на прихований перебіг хвороби – вони характерні не тільки для онкозахворювань і вимагають перевірки у фахівців.

Однак все ж більшість випадків раку виявляється вже на пізній стадії, коли людина починає різко втрачати вагу. Здавалося б видимої причини на те немає і самопочуття теж відмінне, але людина худне.

Онкологи пояснили, чому це відбувається. Зазначений прояв пояснюється тим, що злоякісній пухлині потрібно багато білка.

У деяких випадках людині прописують білкове харчування, яке допомагає підтримувати її стан,  в тому числі під час сеансів хіміотерапії, коли має місце втрата апетиту.

Медики попереджають тих, хто часто постить. Саме цим людям необхідно ретельно стежити за своїм здоров’ям. Також сюди входять ті, хто практикує лікувальне голодування.

Відомо, що занадто швидке насичення людини в процесі вживання їжі може свідчити про початкову стадію розвитку раку печінки. До такого висновку прийшли фахівці центру Дослідження раку Великобританії.

Нагадаємо, раніше лікарі назвали миючі засоби, які викликають рак.

Раніше фахівцями WebMD були зібрані кілька симптомів, пов’язані з онкологією. Людина може не здогадуватися, що чимось хворіє, але організм щоразу подає їй різні сигнали.

Також повідомлялося, що американські вчені зробили революційне відкриття, яке дає надію на одужання онкохворим. Вони виявили особливий білок, який здатний запобігти розвитку онкологічних захворювань.

Джерело: Народна Правда