Порошенко і Тимошенко: українці назвали людей, яким не довіряють найбільше

Дослідження проводили 12-13 травня серед населення України віком від 18 років і старше у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу

Порошенко і Тимошенко: українці назвали людей, яким не довіряють найбільше
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Жителі України найбільше не довіряють колишньому президентові, лідеру “Європейської солідарності” Петру Порошенку, голові фракції “Батьківщина” Юлії Тимошенко та народному депутатові від фракції “Голос” Святославу Вакарчуку.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це свідчать дані опитування соціологічної групи “Рейтинг”.

Loading...

“Юрію Бойко (ОПЗЖ, – ред.) довіряють 25%, не довіряють – 57%, Святославу Вакарчуку – 24% і 61% відповідно, Юлії Тимошенко – 22% і 72%, Петру Порошенку – 20% і 76%”, – йдеться в рейтингу.

Зазначимо, дослідження проводили 12-13 травня серед населення України віком від 18 років і старше у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу.

Методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів опитали 3000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше 1,8%.

Порошенко і Тимошенко: українці назвали людей, яким не довіряють найбільше

Нагадаємо, раніше новий голова Виконавчого комітету реформ Міхеїл Саакашвілі зізнався, що зараз не спілкується з п’ятим президентом Петром Порошенком.

Генеральний прокурор Ірина Венедиктова внесла відомості до ЄРДР про можливі неправомірні дії п’ятого президента України Петра Порошенка та інших осіб при призначенні суддів Верховного суду в 2017 і 2019 роках

Джерело: Народна Правда
загрузка...