У Росії назвали головного конкурента Путіна на виборах президента РФ

Мер Москви у рейтингу соціальної поваги різко відірвався від президента

У Росії назвали головного конкурента Путіна на виборах президента РФ
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Нинішній мер Москви Сергій Собянін може скласти реальну конкуренцію главі Росії Володимиру Путіну на найближчих виборах.

Loading...

Про це в інтерв’ю “Апострофу” заявив російський політолог Дмитро Орєшкін, передає НАРОДНА ПРАВДА.

За його словами, інші регіональні начальники в РФ прикидаються “валянками”, намагаються не робити помилок, а тому ніяк не діють у цьому плані.

“Натомість Собянін, зваживши шанси і повіривши в себе, теоретично може стати опонентом нинішнього президента. Але Путін опонентів не терпить, він їх акуратно виводить з гри різним набором методів”, – пояснив він.

Політолог підкреслив, що з точки зору російського лідера Собяніна потрібно знищити, адже він небезпечний для всього путінського колективу.

“Якщо його не приберуть, значить, ситуація не зовсім підконтрольна Путіну. Але це ми побачимо вже протягом найближчих місяців, до вересня буде більш-менш зрозуміло”, – пояснив Орєшкін.

На його думку, мер Москви в рейтингу соціальної поваги різко відірвався від президента. Водночас є один важливий нюанс, який не дозволяє йому зайти в гру.

“У Собяніна поки немає серйозних грошей і ресурсів, зокрема адміністративних, щоб із Путіним конфліктувати. Регіональні лідери знають, що їх політичне майбутнє залежить від того, як на них подивляться в Москві, і що їхні виборці сидять в Кремлі. Тому, щоб губернатори збилися в зграю і пред’явили претензії Путіну, повинен бути інший рівень особистої незалежності, країни. При Єльцині це було можливо, а при Путіні – вже ні”, – підсумував Орєшкін.

Нагадаємо, раніше ми писали, про те, що глава Росії Володимир Путін не зміг домогтися обнулення президентського терміну за власним сценарієм і тепер змушений змінювати свій курс через різке падіння рейтингу.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...