У шоці навіть патріоти: з’явилися деталі екологічної катастрофи у Криму

Зрошення полів в Первомайському, а також в Джанкойському і Красногвардійському районах, тримається виключно на природних опадах.

У шоці навіть патріоти: з’явилися деталі екологічної катастрофи у Криму
Автор Олена Лавринець в Новини/Соціальна правда
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Незважаючи на запевнення окупаційної влади про те, що Крим може обійтися без дніпровської води, жителі півострова відчувають великі труднощі з забезпеченням водою.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це розповіли “Апострофу” жителі різних регіонів окупованого Криму.

Loading...

Ще в минулому році “спікер” окупаційного “парламенту” республіки Володимир Константинов заявив, що вода з України Криму не потрібна, тим більше, що вона, на його думку, чимось забруднена.

Мешканка смт Первомайське Галина Панасівна розповіла, що воду з-під крана вони не п’ють – тільки покупну. Рис, дині, кавуни і ягоди в колишніх обсягах вирощувати не можут. Молочна худоба йде під ніж.

Порівняно з регіонами на півночі і сході півострова, обстановка в Первомайському районі, розташованому в самому центрі Криму, залишається відносно стабільною. Місцеві жителі для покриття побутових потреб використовують воду з грунтових свердловин.

Гірша ситуація в сільському господарстві. Зрошення полів в Первомайському, а також в Джанкойському і Красногвардійському районах, тримається виключно на природних опадах.

Фермер з Красногвардійського району Дмитро В. розповів, що дощі, які нещодавно пройшли, частково врятували ярі посіви пшениці та ячменю. З озимими – все гірше. Безсніжна зима і сухі вітри ранньою весною призвели до того, що озимі зійшли тільки сантиметрів на 15-20 і викинули колос.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, що окупований Росією Крим наблизився до екологічної катастрофи впритул. На півострові пересохла головна водна артерія — Сімферопольське водосховище.

Також повідомлялося, що Голова Верховної ради Дмитро Разумков заявив, що питання повернення окупованого Криму це важкий і тривалий процес.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...