Українські ПЛР- тести на коронавірус працюють – МОЗ

Про правильні результати українських тестів повідомив Віктор Ляшко на брифінгу

Українські ПЛР- тести на коронавірус працюють – МОЗ
Автор Олена Лавринець в Коронавірус/Новини
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

ПЛР- тести на коронавірус українського виробництва, які раніше забракував Центр громадського здоров’я МОЗ, працюють нормально.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, це підтвердили фахівці з Інституту епідеміології та інфекційних захворювань Національної Академії медичних наук України, повідомив на брифінгу головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Loading...

«Днями ми отримали висновок з Інституту епідеміології та інфекційних захворювань Національної Академії медичних наук України, який підтвердив, що вони верифікували систему шляхом порівняння її роботи з тест-системами виробництва країн Європейського союзу. Тому перевірка українського виробника Державною службою лікарських засобів триває, але у нас є підтвердження, що тест-системи, які були розвезені нашим лабораторіям — працюють», — розповів Ляшко.

Раніше з’явилася інформація, що закуплені Офісом президента українські ПЛР-тести виявилися непридатними для використання. Центр громадського здоров’я відмовився верифікувати тест-системи на коронавірус українського виробництва. У компанії Укргентех, яка є виробником зазначених тестів, поставили під сумнів рішення ЦГЗ і заявили, що перевірка тест-систем була проведена з порушеннями.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...