Вимагають великі гроші: у Києві розгорівся скандал через похорон жертв коронавірусу

В Києві розгорівся скандал навколо кремації жертв коронавірусу

Вимагають великі гроші: у Києві розгорівся скандал через похорон жертв коронавірусу
Автор Гранатова Катерина в Новини/Соціальна правда
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

У Києві розгорівся гучний скандал через фірму-монополіста, яка займається кремацією померлих від коронавірусу і вимагає величезні гроші за цю процедуру.

Loading...

Про це йдеться в матеріалі “Апострофа”, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“У київському крематорії приймають померлих від COVID тільки з катафалків компанії “Петро Великий”. Навіть при наявності усіх необхідних документів іншим транспортом в останній шлях на Байкове не візьмуть. Переконався у цьому особисто. Жодних нормативно-правових документів не надають – тільки ставлять перед фактом”, – розповів волонтер Геннадій Друзенко.

При цьому, у відділі організації діяльності у сфері поховання департаменту житлово-комунальної інфраструктури заявили, що ніяких переваг у “Петра Великого” в роботі з крематорієм немає.

“Це неправдива інформація, абсолютна неправда. Вони приймають абсолютно всіх, хто привозить. Крематорій – ритуальна служба, яка здійснює кремацію. Вона приймає усіх підряд”, – заявили в департаменті КМДА.

У свою чергу “Апостроф” вирішив провести експеримент і звернувся в одну з приватних ритуальних фірм столиці, щоб зрозуміти, чи дійсно “Петро Великий” – монополіст і тільки він має “право” проводжати в останню путь померлих від коронавіруса.

За легендою, в Олександрівській лікарні від коронавіруса помер родич, і його треба спалювати. Дивно, але співробітниця фірми повідомила, що такими випадками вони не займаються, і порадила нам звернутися… до конкурентів! Вгадайте, до яких саме.

“Ховає ритуальне агентство “Петро Великий”, можете до них спробувати звернутися. Але я відразу можу сказати, що якщо середній похорону – це 10-16 тисяч гривень, то померлих від коронавірусу в два рази дорожче коштуватиме поховати”, – пояснила співробітниця ритуального агентства.

Як відомо, поховання жертв коронавірусу в Україні повинно відбуватися з урахуванням максимального рівня захисту від подальшого зараження людей. Тіло померлого повинно бути поміщено у герметичний мішок, а потім — в труну.

Також раніше навколо похорону хворих коронавірусом розгорівся скандал.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...