Зеленський підтримав відновлення роботи транспорту з 22 травня

МОЗ проти - у восьми регіонах країни ситуація не дозволяє

Зеленський підтримав відновлення роботи транспорту з 22 травня
Автор Кравченко Станіслав в Карантин в Україні/Новини
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

З 11 травня в Україні почалося поступове ослаблення карантину. Наступним етапом повинно стати відновлення роботи транспорту. Влада розглядає можливість відновлення роботи громадського транспорту з 22 травня – відповідну пропозицію уряду підтримав і президент України Володимир Зеленський. 

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні на сайті глави держави.

Loading...

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час щоденної наради з питань боротьби з коронавірусом під головуванням Володимира Зеленського заявив, що наразі в Україні ситуація в цілому дозволяє запустити гроомадський транспорт.

“Якщо вже вирішили відкривати транспорт, то треба дозволяти місцевим властям відкривати його там, де вони бачать можливість забезпечення безпеки. Люди виходять на роботу, і їм треба дати можливість добиратися. Головне – пам’ятати про безпеку”, – прокоментував слова Шмигаль президент Володимир Зеленський.

У свою чергу, міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що в восьми регіонах на даний момент ситуація не відповідає критеріям, які дозволили б запускати там транспорт. Зокрема, проводиться мало тестувань. Проте нинішнє становище там можна змінити протягом тижня, вважає глава МОЗ.

Нагадаємо, раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко назвав санітарні норми для відновлення роботи транспорту. Вимоги стосуються носіння захисних масок і кількості пасажирів.

До слова,   відкриття пасажирського сполучення в Україні буде відбуватися в три етапи. Згідно з планом, в першу чергу влади дозволять міські і приміські перевезення.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, з якими ризиками можуть  зіткнутися українці у разі запуску метро в Києві.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...