Зірка “Дизель Шоу” обурила заявою про “один народ” українців і росіян

На питання про анексію Росією Криму артист відповідати відмовився

Зірка “Дизель Шоу” обурила заявою про “один народ” українців і росіян
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Російський комедійний актор і зірка гумористичного проекту «Дизель Шоу» Сергій Писаренко, який з родиною живе під Києвом, здивував своїм висловлюванням про “дружбу” українських і російських народів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він розповів в інтерв’ю Сергію Іванову в програмі «Антиподи».

Loading...

За словами Писаренка, він не розділяє Україну і Росію.

«Для мене це слов’яни, один народ. Я не розділяю ці країни», – сказав Писаренко. Він також додав, що його мати є українкою. Його дружина і дочка – також громадяни України. Але батьки артиста і діти від першого шлюбу живуть в РФ.

Сергій не розуміє, чому «братні» народи воюють між собою, вважає, що ситуацію контролюють «нагорі». Не виключає, що «хтось» робить це навмисно.

«Родичі не посваряться, як би не намагався десь і хтось. Прості люди будуть спілкуватися. Зустрічаючись в інших країнах, в Туреччині, зустрічаючись на одному пляжі, українці і росіяни, як і раніше, поруч загоряють і сідають ввечері за один стіл, посумують, вип’ють, потім руки потиснуть і роз’їжджаються по своїх країнах. У якийсь момент втомиться хтось десь лаяти нас, і ми спокійно продовжимо тиснути один одному руки …

… Чому українці і росіяни повинні стріляти один в одного? Я не можу з цим нічого зробити, але ненавидіти за це український народ я не можу. Також не можу ненавидіти росіян, тому що вони там сидять на Уралі і не розуміють, чому так відбувається. Це, на жаль, так “, – сказав Писаренко.

Ведучий також запитав Писаренка про Крим. На цю тему артист говорити відмовився. Він відповів, що погодився на інтерв’ю, щоб обговорити творчі плани, «а ви вже починаєте бозна куди». Він підкреслив, що не бажає говорити на політичні теми. На цьому Сергій завершив розмову.

«Для цього чоловіка України немає. Це простір, де він просто пересиджує. І хочеться запитати, а чому він не в Росії, якщо все однаково?»,« Фу, це бридко. Що з головою у гостя? Йому самому не противно бути таким «простим», «Ця їхня аполітичність і призводить до таких війн!», – пишуть під відео обурені коментатори.

Нагадаємо, раніше віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков заявив, що Україна збирається запропонувати окрему платформу для переговорів щодо повернення анексованого Росією Криму.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...