Зловимо рибу в каламутній воді: Кулеба заявив, що Україна тільки виграє від війни Заходу та Китаю

Протистояння буде супроводжуватися взаємодією

Зловимо рибу в каламутній воді: Кулеба заявив, що Україна тільки виграє від війни Заходу та Китаю
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Україна може скористатися протистоянням Заходу і Китаю.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в інтерв’ю РБК-Україна повідомив глава Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба.

Loading...

Глава відомства погоджується з твердженням, що найближчим часом буде спостерігатися протистояння Китаю і Заходу. Але воно, на думку Дмитра Кулеби, буде також супроводжуватися паралельним треком – взаємодією:

“Розірвати всі торговельні та економічні зв’язки, ізолюватися неможливо. Не треба уявляти це все в картинці “холодної економічної війни” між Заходом і Китаєм. Будуть складні процеси: тут будуть бити, а тут руки тиснути і підписувати контракти. І в такому світі набагато більше можливостей, ніж коли усі про все домовилися і живуть мирно. Або навпаки – всі один з одним воюють. Для України такий світ дає більше можливостей, щоб повернутися і зайняти вигідну позицію”.

На питання журналіста про те, чи буде Україна “в каламутній воді ловити рибу?”. Кулеба відповів: “Не просто “половити”, але і зловити”.

Раніше глава Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба розповів, коли українці, в тому числі і заробітчани, зможуть вільно виїхати з країни. За його словами, Україна буде координувати свої дії з європейськими партнерами. Він також додав, що організація рейсів з сезонними працівниками взагалі стала проблемою виключно через відсутність  регулярного авіасполучення, а не через якесь бажання уряду обмежити.

Дмитро Кулеба заявив, що в Україні навіть не будуть обговорювати ідею введення паспортів здоров’я для туристів, оскільки і за кордоном ці ідеї ще до кінця не матеріалізовані.

Джерело: Народна Правда