Іспанія планує відкрити кордони для туристів вже у червні

Двотижневий карантин для всіх, хто в'їжджає в Іспанію буде скасований в червні.

Іспанія планує відкрити кордони для туристів вже у червні
Автор Олена Лавринець в Закордонна правда/Новини
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Влада Іспанії після ослаблення карантинних обмежень у країні сподівається на відновлення туризму вже в кінці червня. До цього моменту двотижневий карантин для всіх, хто в’їжджає в країну буде скасовано.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це заявив міністр транспорту Іспанії Хосе Луїс Абалоса, повідомляє портал Business Insider.

Loading...

Абалоса сподівається з кінця червня відновити туризм в Іспанії і одночасно з цим зробити країну привабливою з точки зору безпеки для здоров’я.

Він також додав, що двотижневий карантин для всіх, хто в’їжджає в країну буде скасовано в червні. Обмеження на поїздки будуть поступово зніматися.

З 3 червня країна планує зняти заборону на в’їзд і виїзд громадян в країни Європейського союзу і Шенгенської зони, включаючи Швейцарію і Монако.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, що Польща планує відкривати кордони з 15 червня.

Також повідомлялося, що міністерство туризму і культури Туреччини отримало лист від Торгово-промислової палати Манагавта з проханням змінити стандарти «all inclusive» і визначити райони, в яких робота готелів в цьому форматі не буде наносити шкоди іншому бізнесу. У листі нагадали про те, Туреччина націлилася на якісного туриста, тобто такого, який здатний витратити не менше однієї тисячі доларів за візит.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...