Комаровський назвав головну помилку при використанні антисептика

Для ефективної роботи антисептика необхідний його контакт з шкірою протягом 30 секунд, при цьому спирт повинен охоплювати всю поверхню руки.

Комаровський назвав головну помилку при використанні антисептика
Автор Олена Лавринець в Коронавірус/Новини/Правда про здоров'я
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Після ослаблення карантинних обмежень в Україні відомий український педіатр Євген Комаровський вирішив знову повернутися до теми антисептика і зупинитися на типових помилках при його використанні.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на відео на сторінці Комаровського в YouTube.

Loading...

На думку лікаря, для ефективної роботи антисептика необхідний контакт зі шкірою протягом 30 секунд, при цьому спирт повинен находитися на всій поверхні руки.

Також лікар підкреслив, що мінімальний обсяг засобу — не менше трьох мілілітрів, бок менша кількість випарується швидше призначених 30 секунд.

Через цю причину Євген Олегович визнав неефективним антисептик в упаковках з розпилювачем. Для потрапляння потрібної кількості розчину необхідно 27 разів натиснути на кнопку, підрахував він.

Лікар жалкував, що на телеканалах не роз’яснюють правила використання антисептика і закликав вивчити рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

Нагадуємо, відомий український педіатр Євген Комаровський заявив, що не вважає носіння рукавичок доцільним в умовах пандемії COVID-19.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, що Євген Комаровський розповів про неефективність і навіть небезпеку вживання популярного в Україні антибіотика.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...