Метро відкриють 25 травня: яким містам пощастило

Також, швидше за все, буде дозволена робота дитячих садків

Метро відкриють 25 травня: яким містам пощастило
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Новини

Кабінет міністрів України дозволить відновити роботу метро з 25 травня, хоча карантин в країні ніхто поки не скасовує.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву в ефірі програми “Свобода слова на ICTV” зробив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Loading...

За його словами, сам карантин продовжать, Україна буде знаходиться в стані адаптивного карантину. Зокрема, в містах, де дозволяє епідеміологічна ситуація, дозволять роботу метро.

“Вже з 22 числа буде прийнятий ряд пом’якшень щодо карантину. Тобто ми дозволимо рух міського та приміського транспорту. Ми дозволимо проведення спортивних змагань. Також буде пом’якшена можливість проведення служб у храмах. Тобто ми відкриємо можливість проведення служби з розрахунку: 1 людина на 10 квадратних метрів”, – заявив Шмигаль.

Також за його словами, в Україні знову зможуть працювати готелі, але без відкриття ресторанів і басейнів.

“А з 25 числа уряд дозволить роботу дитячих садків і роботу метрополітену в тих містах, де буде дозволяти епідситуація. Тут вже будемо працювати спільно з місцевою владою”, – додав прем’єр.

Як відомо, другий етап пом’якшення карантину запланований на 22 травня (всі етапи розраховані на 10 днів). На другому етапі очікуються наступні пом’якшення: дозвіл на проведення спортивних змагань без глядачів, відкриття готелів (без ресторанів, хостели не будуть відкривати), проведення ЗНО, запуск громадського транспорту, відкриття дошкільних установ.

Напередодні в комунальному підприємстві «Київський метрополітен» заявили, що готові до відновлення пасажирських перевезень з 25 травня — у разі, якщо Кабмін ухвалить відповідне рішення.

Джерело: Народна Правда
загрузка...