Особиста ініціатива: СБУ “відхрестилася” від інтерв’ю Гордона з Гіркіним

Сам Гордон заявив, що інтерв'ю стануть доказами в Гаазі

Особиста ініціатива: СБУ “відхрестилася” від інтерв’ю Гордона з Гіркіним
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Інтерв’ю з Ігорем Гіркіним (колишнім ватажком бойовиків «ДНР»), а також екс-“прокурором” Криму Наталією Поклонською – особиста ініціатива журналіста Дмитра Гордона, – так скандальні ролики прокоментували в Службі безпеки України.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні на офіційній сторінці в Facebook.

При цьому СБУ додала, що детально вивчить інтерв’ю з Ігорем Гіркіним і Поклонською:

“Проведення інтерв’ю з Наталією Поклонською та Ігорем Гіркіним (Стрєлковим) є ініціативою журналіста Дмитра Гордона. Між тим, вся інформація, озвучена в цих інтерв’ю, вже детально аналізується співробітниками СБУ на предмет її використання в якості додаткових доказів захоплення Російською Федерацією території України і фактичного розв’язання війни на сході нашої держави”.

Зазначимо, сам журналіст Дмитро Гордон заявив, що інтерв’ю з Гіркіним і Поклонською стануть доказами в Гаазі у справі про анексію півострова і розв’язування війни на Донбасі.

Особиста ініціатива: СБУ “відхрестилася” від інтерв’ю Гордона з Гіркіним

Між тим, українські політики, журналісти та експерти висловили своє невдоволення заявою журналіста Дмитра Гордона про те, що його інтерв’ю з колишнім ватажком бойовиків «ДНР» Ігорем Гіркіним нібито було замовлено спецслужбами.

Раніше головний редактор “Эхо Москвы” Олексій Венедиктов пояснив, чому російський терорист Ігор Гіркін, який брав участь в окупації Криму та виступав одним з ініціаторів російської агресії на Донбасі в 2014 році, зараз виявився непотрібним владі РФ.

Джерело: Народна Правда