У Китаї та Японії сталися потужні землетруси: перші подробиці про постраждалих

А напередодні землетрус стався біля східного узбережжя Камчатки

У Китаї та Японії сталися потужні землетруси: перші подробиці про постраждалих
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Землетрус магнітудою 5 стався в повіті Цяоцзя провінції Юньнань на південному заході Китаю. Вже відомо про 4 загиблих, 23 – отримали травми. Одночасно з цим буквально за годину одразу два потужних землетруси сталися в Японії.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, подробиці повідомляє Китайський сейсмологічний центр CENC, Геологічна служба США та агентство Сіньхуа.

Loading...

Землетрус у Китаї зруйнував житловий будинок. Місцеві жителі повідомили, що поштовхи відчувалися досить сильні. Так, місцева мешканка Ден Цунхуэй, яка мешкає на третьому поверсі, розповіла, що відчула сильні поштовхи. Її меблі почали гойдатися, а з полиць почали падати зошити і книги. Поштовхи тривали кілька секунд.

Відомо, що епіцентр землетрусу залягав на глибині 8 км за координатами 27,18 градуса північної широти і 103,16 градуса східної довготи. Місцева сейсмологічна адміністрація вивчає обстановку.

Нагадаємо, напередодні землетрус стався біля східного узбережжя Камчатки – поштовхи зафіксували сейсмологи в акваторії Тихого океану в 121 км на південний схід від Петропавловська-Камчатського.

Одночасно з цим, 19 травня стало відомо про землетрус, який стався поблизу японського міста Намі. Магнітуда становила 5,1. Епіцентр був зареєстрований на глибині 44,4 км. Перший землетрус стався в районі 5 ранку за київським часом. Буквально через годину, за даними американської Служби, у Японії стався ще один потужний землетрус магнітудою 5,3. Епіцентр зафіксований на глибині 10 км в 19 км від міста Хотака. Інформації про втрати і жертви поки немає.

У Китаї та Японії сталися потужні землетруси: перші подробиці про постраждалих У Китаї та Японії сталися потужні землетруси: перші подробиці про постраждалих

Нагадаємо, після того, як на Великдень, 19 квітня, двічі «струсонуло» Закарпаття, у ніч на вівторок, 28 квітня, в  області стався новий землетрус магнітудою 2,7 за шкалою Ріхтера.

Джерело: Народна Правда
загрузка...