“Укрпошта” видаватиме банківськи картки та відкриватиме депозити: що зміниться для українців

Рада затвердила закон про банківські послуги для "Укрпошти"

”Укрпошта” видаватиме банківськи картки та відкриватиме депозити: що зміниться для українців
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроєкт №2788-д, який дозволяє “Укрпошті” видавати банківські картки та здійснювати фінансові операції.

Loading...

“За” законопроєкт №2788 проголосували 232 народні депутати. З них 197 голосів дала президентська фракція “Слуга народу”, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Повідомляється, що громадяни отримають базові фінансові послуги: можливість відкривати депозити, щоб зберігати гроші, оплачувати карткою комунальні та інші послуги, отримувати пенсію, соцдопомогу, зарплату, торговельну виручку, а також зможуть приєднатися до ринку онлайн-торгівлі.

Законопроєкт передбачає, що “Укрпошті” дозволять проводити обслуговування поштових рахунків (аналог банківських), обмін валюти, обслуговування вкладів, емісію електронних платіжних засобів, інкасацію коштів, посередництво та перевезення валютних цінностей.

Автором законопроєкту є нардеп від “Слуги народу” Андрій Клочко.

“Значні обсяги коштів, що виплачуються як пенсії або соціальна допомога, які надсилаються через поштові перекази, можуть розміщуватися на відповідних поштових рахунках, відкритих національним оператором на умовах, визначених НБУ”, – йдеться у пояснювальній записці до документа.

Нагадаємо, раніше ми писали, про те що, «Укрпошта» може стати банківською установою.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...