В Україні відкриють пляжі: де можна буде відпочивати

Ультрафіолетове випромінювання допомагає знищити збудника коронавірусної інфекції

В Україні відкриють пляжі: де можна буде відпочивати
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

МОЗ провів консультації з Інститутом епідеміології та інфекційних хвороб НАМН України і дійшов висновку, що коронавірус не зірве в Україні пляжний сезон.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив заступник Міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Loading...

Фахівець заявив, що пляжний сезон буде, адже ультрафіолетове випромінювання допомагає знищити збудника коронавірусної інфекції. Ляшко також повідомив, які пляжі відкриються влітку.

За його словами, мова йде про пляжі морського узбережжя, адже “фахівці підтвердили, що сіль в морській воді разом із сонячним ультрафіолетовим випромінюванням знищує збудник коронавірусної хвороби“.

Одночасно з цим, швидше за все, пляжі на узбережжях річок і озер також будуть відкритими.

“Незважаючи на те, що в прісній воді збудник виживає, за наявними даними вчених, в річках з проточною водою інфікуватися досить складно. Це можливо тільки при близькому контакті“, – підкреслив Віктор Ляшко.

Нагадаємо, українські власники баз відпочинку припускають, що курортний сезон цього року розпочнеться не раніше кінця червня, але до відкриття вже готуються. НАРОДНА ПРАВДА розповідала, у скільки в 2020 році обійдеться відпочинок на морі в Україні.

Також повідомлялося про те, що у Вінниці відділення міської лікарні №1, яка є опорною для пацієнтів з COVID-19, вже заповнено.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...