Війна на Донбасі загостриться влітку: Клімкін дав моторошний прогноз

Путін зацікавлений якомога сильніше дестабілізувати Україну

Війна на Донбасі загостриться влітку: Клімкін дав моторошний прогноз
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що війна на Донбасі може загостритися навесні або влітку цього року.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Факти.

Loading...

На його думку, найближчим часом президент Росії Володимир Путін буде зорієнтований на вирішення питання спадкоємності влади (процес уже почався) і на те, що буде відбуватися на Близькому Сході. Він хоче стати ключовим гравцем у цьому регіоні. Це видно по його візитам і діям. Однак того, що відбувається в Україні, глава держави-агресора також не випустить з поля зору.

“Не виключаю – я абсолютно серйозно це кажу – або активізації військових дій на Донбасі навесні-влітку, або, навпаки, можливості якийсь угоди, якщо Путін захоче послідовно прагнути до ослаблення санкцій і легітимізації того, що він планує здійснити в майбутньому. Така угода може передбачати подальші російські дії по дестабілізації України”, – зазначив Клімкін.

Більше того, екс-міністр попередив, що фокус Кремля, крім сходу, буде спрямований і на український південь – на Одеську, Миколаївську, Херсонську та Запорізьку області. Кремль, на його думку, має для реалізації своїх агресивних планів всілякі сценарії.

“Йде велика гра, ставки в якій зараз підвищуються. Значить, підвищуються і ризики, і невизначеності для України”, – додав Клімкін.

Він наголосив, що Україна має ставати активнішою та “вести свою гру”.

“Якщо ми будемо слідувати чиїмось планам, даю сто відсотків, що точно програємо. Ніхто – ні наші партнери, ні наші вороги – не турбуватиметься про нас. Тому треба зуміти поставити їх в ситуацію, коли вони будуть вести з нами спільну гру”, – резюмував екс-міністр.

А тим часом бойовики 6 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, обстрілявши наші позиції з заборонених мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм і 82 мм, а також гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.

Нагадаємо, раніше російський військовий аналітик Павло Фельгенгауер попередив, що Росія може почати військову ескалацію не тільки на Донбасі, але й окупувати Полтаву, Суми і навіть Харків. На його думку, російський Генштаб все ще цікавить вихід до Дніпра на всій його довжині.

Джерело: Народна Правда