Екс-прем’єр Гончарук цікаво порівняв Зеленського з Порошенком: хочуть перехитрувати Захід

Колишній очільник уряду назвав помилки політики Зеленського

Екс-прем’єр Гончарук цікаво порівняв Зеленського з Порошенком: хочуть перехитрувати Захід
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Колишній прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що президент Володимир Зеленський схожий на свого попередника Петра Порошенка – він нібито також прагне “перехитрити Захід” і контролювати правоохоронні органи.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він написав на своїй сторінці в Facebook в середу, 20 травня, аналізуючи озвучену главою держави на прес-конференції інформацію, а також скандальні плівки начебто розмов Порошенка.

Loading...

Екс-прем’єр дійшов двох висновків.

“Перше. Вони обидва намагалися побудувати довіру з західними партнерами. Порошенко так і не зміг відмовитися від свого статусу олігарха і намагався “перехитрити Захід”. Тому довіру втратив, і далі повинен терпіти таке приниження, яке ми чули на плівках – фактично виконувати прямі, “ввічливі вказівки” партнерів “, – пише екс-глава уряду.

За словами Гончарука, Зеленський вже “наробив помилок”, але не упустив шанс, як це зробив його попередник. Екс-прем’єр зазначив, що нинішньому гаранту Конституції ще вірять люди, тому що він не є олігархом, як Порошенко. При цьому Гончарук вважає, що головне в ситуації глави держави – щоб стратегія Порошенка “перехитрити захід” не перемогла в команді Зеленського”.

“Друге. Обидва президенти вірили, що правопорядок можна навести за допомогою “підконтрольних “правоохоронних органів, а не сильних інститутів. Порошенко вже відчуває на собі плоди своїх “правоохоронних реформ”, а Зеленський впевнено до цього рухається: СБУ не реформована (досі трусить і кришує), прокуратура порушує політичні справи, а в судових округах досі сидять “вовки”. Якщо нічого не зміниться, то вони Зеленського і з’їдять”, – вважає Гончарук.

Екс-прем’єр Гончарук цікаво порівняв Зеленського з Порошенком: хочуть перехитрувати Захід

Нагадаємо, 3 березня, прем’єр-міністр Олексій Гончарук написав заяву про відставку і вона вже надійшла у Верховну Раду. На засіданні фракції “Слуги народу” 3 березня президент України Володимир Зеленський озвучив свої кандидатури в оновлений Кабінет Міністрів.

Верховна Рада на своєму позачерговому засіданні, 4 березня, проголосувала за  відставку Олексія Гончарука з посади прем’єр-міністра України.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...