Готовий обговорити деякі питання: Зеленський розповів про зв’язки з олігархами

Зеленський дав велику прес-конференцію з нагоди річниці президентства

Готовий обговорити деякі питання: Зеленський розповів про зв’язки з олігархами
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Президент Володимир Зеленський, який сьогодні давав велику прес-конференцію, заявив, що хоче мати конструктивні і  нелобістські взаємини з олігархами. Доказом своєї незалежності він вважає критику на свою адресу в ЗМІ. Він також заявляв, що Україна отримала $3 млрд від «Газпрому» в рамках Стокгольмського арбітражу завдяки, зокрема, його домовленостям з президентом Росії Володимиром Путіним.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, в ході прес-конференції, яка була присвячена року роботи в якості президента, журналістка зазначила, що президенту вдалося “встановити благодійну відстань з олігархами”, і запитала, чи було це стратегією або випадковістю.

“Хто я такий? Я стратегія чи випадковість? Я такий, як я є. І я будую відносини з людьми так, як я можу, і так, як я хочу. І поки я будую свої відносини, як я хочу, я буду незалежним… від фінансових груп і олігархів.

Я не є лобістом їхніх інтересів. Вони не можуть натиснути на мене, щоб поставити ту чи іншу людину на посаду. Мені здається, вони навіть не хочуть, чи бояться, чи розуміють, що немає сенсу в тому, щоб мені це пропонувати.

Десь воно пролазить іноді. Тому коли мене запитують, чому ми когось звільняємо, – іноді з таких причин. Не тільки поповнення бюджету. Іноді знаємо від кого прийшов.

Мої відносини з ними повинні бути дуже простими. Я готовий захищати робочі місця і захищати українців, які працюють на їхніх підприємствах.

Я надам повну незалежність Антимонопольному комітету з приводу своїх дій у бік тих чи інших фінансових груп.

Зі мною, напевно, не можна домовитися тільки про дуже важливі речі: Донбас – давайте вкладати гроші в території, які зараз не окуповані, щоб показати окупованій території, як повинна виглядати країна і як ви (жителі ОРДЛО – ред,) будете виглядати, коли ми вас деокупуємо. Тут я з ними говорю – і вони готові вкладати свої гроші. Я готовий говорити з бізнесом і олігархами “давай будувати лікарні”

Мені нічого не треба. Що я можу для них за це зробити? Тільки рівні правила. Все, більше нічого. І це і є моя стратегія. Я хочу, щоб вони жили і працювали за законом.

У нас є складні речі, коли вони контролюють той чи інший напрямок. Але потрошку це змінюється.

Подивіться на засоби масової інформації, які належать таким людям. У мене ж немає “теплої ванни” (від журналістів), правильно? Це і є вам відповідь про мої стосунки.

Коли ви побачите, що на всіх каналах будуть казати: “Наш кормчий, товарищ Зеленский, смог в 5-летку, а вот дать бы ему изменить Конституцию – и еще лет 20 поработать”, – отоді пиши пропало. А поки що всі проти нас”, – цитує Зеленського Українська правда.

Нагадаємо, Володимир Зеленський також заявив, що не закликав українських військових ігнорувати обстріл бойовиків на Донбасі.

НАРОДНА ПРАВДА розповідала, які зі своїх передвиборних обіцянок Володимир Зеленський виконав, а які ні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...