Коли відкриють дитсадки в Україні: озвучено невтішні терміни

Рішення щодо відкриття дитячих садків пообіцяли озвучити до 22 травня

Коли відкриють дитсадки в Україні: озвучено невтішні терміни
Автор Гранатова Катерина в Карантин в Україні/Новини
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Дитячі садки в Києві мали відкрити з понеділка, 25 травня, разом із запуском метрополітену. Однак наразі відомо, що відкрити дошкільні заклади зможуть не раніше ніж через 10-14 днів після того, як уряд прийме таке рішення.

Loading...

Про це сказав Віталій Кличко у своєму Telegram-каналі, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Однак в уряді рішення щодо відкриття дитячих садків пообіцяли озвучити до 22 травня.

Але прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що в Україні з 22 карантин буде переходити на адаптивну модель, коли рішення, в тому числі і про відкриття садочків, будуть прийматися по кожному регіону окремо.

Віталій Кличко причиною такої відстрочки назвав те, що освітні установи ще не повністю готові до того, аби приймати дітей. За словами мєра, зараз проводиться перевірка співробітників на можливе захворювання, проводять інструктаж з роботи в нових умовах, а також закупівлю дезінфекторів, миючих засобів тощо.

Мер попросив батьків відповідально поставитися до ситуації, і давати тільки правдиву інформацію про стан дітей та інших членів сім’ї.

Нагадаємо, нещодавно уряд продовжив карантин в Україні до 22 червня, однак послабив діючі в країні до 22 травня заборони. Так, з 22 травня по 22 червня на території України буде встановлено адаптивний карантин, тобто режим обмежень з урахуванням епідемічної ситуації в регіонах.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...