Україна відкриває кордони з Європою: перші подробиці

Всього відкриють 66 пунктів пропуску

Україна відкриває кордони з Європою: перші подробиці
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

В рамках ослаблення карантину Україна відкриває кордони з країнами Європейського союзу і Молдовою – будуть відкриті 66 пунктів пропуску. Разом з тим, відкриття кордонів з Росією та Білоруссю поки що не планується.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на РБК-Україна, відповідне рішення прийняли на засіданні Кабінету міністрів.

Зокрема, проект розпорядження представив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

“Проектом передбачається відновити рух в 66 пунктах пропусках на кордоні з Євросоюзом і республікою Молдова. Реалізація проекту – відновити повноцінне прикордонний рух на кордоні з Польщею, Угорщиною, Словаччиною, Румунією та Молдовою”, – зазначив Аваков.

Він також уточнив, що всього відкриють 66 пунктів пропуску. При цьому залишаються тимчасово закритими пункти пропуску на кордоні з Росією і Білоруссю в зв’язку з епідемічною ситуацією.

Нагадаємо, в Румунії з 16 травня почалося ослаблення карантину через COVID-19 і відкрились контрольно-пропускні пункти, а на кордоні з Угорщиною утворилися величезні черги –  понад 16 тисяч осіб.

Раніше  у Варшаві поліція розігнала учасників акції протесту, які вимагали скасувати карантинні обмеження для бізнесу. Проти протестувальників застосували сльозогінний газ.

Додамо, що 17 травня, в Лондоні відбулися акції протесту проти карантину, в ході яких британська поліція затримала 19 осіб.

До слова, Естонія завершує режим надзвичайного положення з 18 травня. А Австрія відкрила кордони з шістьма європейськими країнами.

Джерело: Народна Правда