Зеленський чекав війни: про що написав президент Україні в статті для New York Times

Зеленський розповів про те, що зробив за рік

Зеленський чекав війни: про що написав президент Україні в статті для New York Times
Автор Кравченко Станіслав в Новини/Політична правда
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

З моменту інавгурації президента Володимира Зеленського пройшов рівно рік. До цієї дати глава держави приурочив велику прес-конференції для журналістів, яка проходить в Маріїнському парку, і статтю в The New York Times, яка вийшла під заголовком “Я очікував війни. Я не очікував імпічменту Трампа або пандемії”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише видання “Вести“.

Loading...

Матеріал був опублікований в рубриці “Думки” і в ньому Зеленський виправдовується за телефонну розмову з Дональдом Трампом, що стала історичною,  і за історію з імпічментом президента США, що настала за нею.

“Також від імені Зе для американської публіки озвучили тезу з приводу війни на Донбасі: “дипломатія та діалог – єдині варіанти”, “Я зробив пріоритетним завданням відновлення зустрічей лідерів Німеччини, Франції, України і Росії для обговорення миру. Ми відновили діалог з Росією, і вона повернула три кораблі і 24 українських моряки, захоплені роком раніше”, – пише видання.

Найбільше уваги в своїй статті Зеленський приділяє збиткам, завданим пандемією коронавірусу. За його словами, він “зруйнував все”.

Крім того, Зеленський дякує за підтримку США і Євросоюзу, Туреччині та ОАЕ, а також прямо заявляє, що “ми чекаємо обіцяної допомоги від Міжнародного валютного фонду та інших країн для стабілізації економіки після пандемії”.

Є в статті і трохи лірики. Зеленський згадує 20 травня минулого року, коли був приведений на пост глави держави, про ту підтримку, яку отримав від українців, і зізнається, що ніколи не думав, що бути президентом легко.

Нагадаємо, напередодні президент України Володимир Зеленський змінив голів районних адміністрацій Києва. А також  закликав Верховну Раду розглянути законопроект №2590 — закон про подвійне громадянство.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...