Зеленський пояснив, чи буде балотуватися у президенти України на другий термін

Глава держави заявив, що йому може не вистачити однієї каденції, щоб виконати всі дані українцям обіцянки

Зеленський пояснив, чи буде балотуватися у президенти України на другий термін
Автор Кравченко Станіслав в Новини/Політична правда
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Сьогодні, 20 травня, президент України Володимир Зеленський проводить велику прес-конференцію, головною темою якої стали підсумки його роботи за рік. Під час спілкування з журналістами в парку Маріїнського палацу Зеленський заявив, що не виключає свого балотування на другий президентський термін.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це Зеленський заявив, відповідаючи на запитання журналістів під час прес-конференції.

Loading...

Президент України Володимир Зеленський не виключає, що піде на другий президентський термін. Він підкреслив, що подумає над цим, якщо буде велика підтримка.

За його словами, він подумає, чи балотуватися  ще на один термін.

“Як скаже народ України … Я думаю, що будь-який президент з підтримкою 10-15% на початок передвиборної кампанії не має права йти в президенти України. Я йду на один термін, я бачу, що робота складна. Але якщо буде велика підтримка народу України, я зможу про це думати “, – зазначив Зеленський.

Він також зробив уточнення з приводу питання про те, чи вистачить йому однієї каденції для виконання передвиборних обіцянок.

“Я обіцяв один список, а зараз, коли ми працюємо … цей список поповнюється. Тому і кажу, щоб виконати весь цей список, одного терміну недостатньо”, – додав президент.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА розповідала, які зі своїх передвиборних обіцянок Володимир Зеленський виконав, а які ні.

Додамо, що президент України Володимир Зеленський під час великої прес-конференції заявив, що не закликав українських військових ігнорувати обстріли бойовиків на Донбасі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...