Зеленський визнав, что Росія стріляє та вбиває українців на Донбасі

Зеленський заявив, що "команди йдуть з РФ"

Зеленський визнав, что Росія стріляє та вбиває українців на Донбасі
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Володимир Зеленський, який в ході прес-конференції, присвяченої річниці президентства, заявив, що на нього не можуть натиснути олігархи, визнав також і те, що на Донбасі воюють росіяни. Як передає НАРОДНА ПРАВДА, питання про те, чи визнає він, що на Донбасі воюють росіяни, поставив йому один з журналістів.

У відповідь на це Володимир Зеленський відповів, що на Донбасі є “російські військові і громадяни Росії”.

Loading...

“Вони (бойовики, – ред.) різні, є багато доказів причетності російської десантури. Вони стріляють по наших людях. Ми всі це розуміємо. Немає жодної “зради”. Ми точно знаємо, хто там і скільки. І чому вони стріляють. Там є і російські військові, і громадяни Росії”, – зазначив гарант.

Зеленський також додав, що “команди йдуть з РФ”.

“Ми розуміємо, що ми говоримо в Мінську з Російською Федерацією, і у нас там три учасника: Україна, Росія та ОБСЄ. Це суб’єкти цієї війни”, – підкреслив він.

Нагадаємо, Володимир Зеленський також заявив, що не закликав українських військових ігнорувати обстріли бойовиків на Донбасі.

Також під час свого спілкування з журналістами в парку Маріїнського палацу Зеленський заявив, що не виключає свого балотування на другий президентський термін.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...