Журналіст, якого не акредитували на пресконференцію Зеленського, поскаржився на утиски

Журналіст, якого не акредитували на пресконференцію Зеленського, поскаржився на утиски
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Президент України Володимир Зеленський 20 травня о 10.30 біля Маріїнського палацу влаштував пресконференцію з нагоди річниці з дня інавгурації. Але потрапили на захід не всі бажаючі журналісти.

Loading...

ASPI news, як і низці інших українських видань, відмовили в акредитації на пресконференцію президента. Журналіст Олег Афанасьєв розповів, які питання поставив би Зеленському, якби у нього була можливість.

“Сьогодні рік з моменту інавгурації діючого президента. Я б хотів бути присутнім на його пресконференції, але так вийшло, що мене не акредитували нібито через пандемію коронавірусу, так само, як і багатьох інших журналістів. Тобто виходить, що акредитували якихось обраних медійників – свобода слова у нас якась вибіркова. Я так розумію, що або президент не хоче відповідати на незручні питання, або оточення тримає його у “теплій ванні” і боїться випустити під холодний душ реальності.

Якби я був присутній на пресконференції, я б запитав про журналістське розслідування нашого медіа – ми подавали Зеленському під час його торішньої 14-годинної пресконференції цілий пакет документів (та копії до НАЗК) щодо голови Київського райсуду Одеси судді Чванкіна , який надавав недостовірну інформацію, обманював та погрожував журналістам. Чому представник судової гілки влади чинить тиск на незалежні ЗМІ? Чому пан Чванкін надає перевагу війні з журналістами, а не переймається, наприклад, корупцією в очолюваному ним суді? Хотів би запитати у Зеленського, чи є якесь просування у нашому питанні щодо пана Чванкіна”, – зазначив Афанасьєв

 

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...