“Його час вже минув”: що відомо про стан Бориса Моїсеєва після двох інсультів

Артист погано впізнає людей і не пам'ятає події

”Його час вже минув”: що відомо про стан Бориса Моїсеєва після двох інсультів
Автор Кравченко Станіслав в Новини/Шоу-бізнес
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Вже більше року російський співак Борис Моїсеєв не з’являється на публіці. Співак переніс два інсульти, після чого представники артиста уникають будь-яких контактів з пресою і не розповідають  про його стан. Приятелі Моїсеєва –  музичний критик Сергій Сосєдов та продюсер Андрій Разін – розповіли, що  66-річний артист не покидає дім без помічника і останнім часом ледве згадує приятелів та події.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про стан здоров’я Моїсеєва вони розповіли виданню “Собеседник”

Loading...

“Крайній раз я бачив Бориса в березні минулого року. З ним був чи то його директор, то чи хтось ще, але я пам’ятаю, що ця людина підтримувала Бориса за руку, так як той ледь ходив, – розповів Сосєдов. – Було видно, що Боря слабенький, але намагався триматися. Було помітно, що людина перенесла інсульт”.

“Його час вже минув”: що відомо про стан Бориса Моїсеєва після двох інсультів

На думку Сосєдова, на сцену Моїсеєв вже навряд чи повернеться. “Швидше за все, його кар’єра закінчена. Він зробив свою справу, а зараз його час минув, – додав він. – Артист, як спортсмен, не може вічно бути в формі, в фаворі. Всі йдуть так чи інакше”.

У свою чергу, колись продюсер гурту “Ласковый май” Андрій Разін згадав про останній дзвінок Моїсеєву. Той насилу впізнав колегу і приятеля.

“Боря не завжди розуміє, хто йому дзвонить. В нашій останній розмові я йому розповідав, як ми починали, що у нас було, і він почав згадувати під час бесіди, – згадав Разін. – Він не пам’ятає людей, не пам’ятає події. Ті артисти, які й хотіли б знову з Борею посміятися, поспілкуватися, сприймають його, як і раніше, але він навіть мене та нашу історію насилу пригадав”.

Разін не виключає, що інсульт у Моїсеєва міг статися через вкрай напружений графік роботи протягом 20 років.

Нагадаємо, 30 квітня пішла з життя солістка популярного в 1990-х гурту “Фрістайл”  Ніна Кірсо.  56-річна співачка перебувала в комі після перенесеного два роки тому інсульту.

Відзначимо, що в липні 2018 року Ніна Кірсо впала в кому після перенесеного інсульту. Солістка і продюсер групи легендарної групи 90-х «Фрістайл» перенесла складну операцію, після якої так і не прийшла до тями.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...