Катастрофічне падіння рівня професіоналізму: експерт назвав головний провал Зеленського

Павло Казарін вважає, що за рік в країні відбулася деградація якості управління

Катастрофічне падіння рівня професіоналізму: експерт назвав головний провал Зеленського
Автор Кравченко Станіслав в Новини/Політична правда
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

У середу, 20 травня, минув рік, як президентом України став Володимир Зеленський. З цієї нагоди глава держави провів велику прес-конференцію, під час якої розповів про результати роботи своєї команди за рік.  На думку  ж відомого журналіста Павла Казаріна, за цей рік в Україні  відбулося дуже різке падіння рівня професіоналізму в державному управлінні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він розповів в ексклюзивному інтерв’ю «ФАКТАМ».

Loading...

За словами журналіста, щоб бути “хорошим” президентом, мало  бути новим і не брати хабарі.

Команда нового президента і його прихильники люблять ставити йому в заслугу те, що він не бере хабарів. Але потрібно розуміти: якщо людина непрофесійна, то вона навіть не зрозуміє, в який момент її власне оточення почне відроджувати ті чи інші корупційні схеми », – підкреслив журналіст.

На його думку, в країні відбулася деградація якості управління.

«Український виборець звик міряти вітчизняну реальність тільки категорією корупції, він вважає, що хороший чиновник відрізняється від поганого своєю чесністю. З одного боку, безумовно, це дійсно важливий фактор, але він не єдиний », – підкреслив Павло Казарін і додав, що система управління державою і бюрократична машина – це «апарат складної настройки».

Він підкреслив, що управлінці, як і машиністи локомотива, повинні володіти профільними знаннями, щоб запустити механізми, а не зламати систему.

«Коли ми говоримо про лікаря або про машиніста локомотива, оперуємо не тільки категоріями “хороший він хлопець чи поганий”, а оцінюємо ще й професійні навички», – резюмував журналіст.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА розповідала, які зі своїх передвиборних обіцянок Володимир Зеленський виконав, а які ні.

Додамо, що президент України Володимир Зеленський під час великої прес-конференції заявив, що не закликав українських військових ігнорувати обстріли бойовиків на Донбасі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...