Погода в травні буде нестабільною: прогнози синоптика

У травні погода буде швидше літньою, ніж весняної.

Погода в травні буде нестабільною: прогнози синоптика
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Фахівці метеослужби розповіли, що тепла зима плавно перетекла в теплу весну, і травень не буде винятком.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це розповіла завідуюча відділом прикладної метеорології і кліматології Українського гідрометеорологічного інституту Держнс та НАН України Віра Балабух.

Loading...

Фахівець наголосила, що кліматичної зими в цьому сезоні не було, незвичайно теплими виявилися березень і квітень, не стане винятком і травень. Він буде теплим і з кількістю опадів близьким до норм. Але картина по регіонах виявиться різною: на півдні можливий брак дощів, а на півночі і в Карпатах – надлишок. Циклони невеликі, тому очікувати, що дощі пройдуть скрізь, не доводиться.

На думку Балабух, в травні погода буде швидше літньою, ніж весняної, тобто середньодобова температура перевищить 15 градусів тепла. Вдень максимальна температура подолає відмітку в 25 градусів тепла, ночі теж виявляться досить теплими, вище 10 градусів. Окремі дні можуть бути дуже теплими. У травні зберігається невелика ймовірність нічних заморозків.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, що в першій половині місяця в Україні у другій половині травня в Карпатах, на півночі, сході країни і в більшості центральних областей ймовірні заморозки на поверхні ґрунту, місцями і в повітрі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...