У Києві відкривають дитсадки: як вони будуть працювати

Прийом дітей буде поетапним, виходячи з епідеміологічної ситуації.

У Києві відкривають дитсадки: як вони будуть працювати
Автор Олена Лавринець в Карантин в Україні/Новини
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Дитячі садки в Києві почнуть працювати з 1 червня.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на РБК Україна, з 25 травня відкриваються дошкільні установи по всій Україні.

Loading...

З приводу необхідності довідок питання вирішувалося довго. У підсумку все вирішилося на рівні опитувальників для батьків – бігти до поліклініки за довідками не обов’язково.

“Буде опитування співробітників і батьків, є опитувальники. Зараз у нас запитують медогляди, які проходили співробітники”, – розповіли в одному зі столичних дошкільних установ.

Прийом дітей буде поетапним, виходячи з епідеміологічної ситуації. Тут будуть орієнтуватися на вимоги МОЗ про кількість нових хворих на 100 тисяч осіб. Поки в дошкільних установах достовірно не знають, як це буде працювати на ділі. Але там припускають, що ажіотажу в перші дні не буде – багато батьків побояться вести малюків, а хтось тимчасово виїхав з міста.

Незважаючи на відсутність дітей, робота в садах тривала. Співробітники виходили, займалися прибиранням, дезінфекцією, підготовкою груп до прийому дітей.

З 25 числа будуть виходити вже всі співробітники. Діти будуть прийматися на вулиці. Дезінфікуючих засобів є в достатній кількості, а групи обладнуються санитайзерами.

Деякі вимоги МОЗ та МОН у дитсадках вважають все ж нездійсненними. Наприклад, правило, що у кожної групи повинен бути свій вихід, на практиці застосувати нереально в двоповерховій будівлі дитсадка. Так, у групи є вихід, але він пожежний – це сходи з другого поверху. Навряд чи працівники і батьки погодяться піддавати маленьких дітей такому ризику кілька разів в день.

Нагадуємо, ЗНО в Україні у 2020 році планують провести в період з 25 червня по 17 липня.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, що 22 травня стартує другий етап адаптивного карантину, який передбачає запуск громадського транспорту, відкриття дитячих садків, готелів і не тільки.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...