Україна отримала мільйон доларів на лікування коронавірусу від США

У посольстві нагадали, що загальна сума допомоги, яку Америка надала Україні за останні 20 років, становить понад 5 млрд доларів

Україна отримала мільйон доларів на лікування коронавірусу від США
Автор Олена Лавринець в Коронавірус/Новини
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Америка виділила Україні додатково мільйон доларів на боротьбу з епідемією CoVID-19. Допомога надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє у Facebook американське посольство в Україні.

Loading...

За словами прес-служби посольства, кошти будуть спрямовані на закупівлю товарів, в тому числі медичного обладнання та матеріалів.

Всього на даний момент американський уряд виділив Україні на боротьбу з коронавірусом 15,5 млн доларів. А всього, з початку спалаху CoVID-19, влада США направила допомогу різним країнам у розмірі більше 900 млн доларів.

У посольстві додали, що загальна сума допомоги, яку Америка надала Україні за останні 20 років, становить понад 5 млрд доларів.

Україна отримала мільйон доларів на лікування коронавірусу від США

Нагадуємо, коронавірус став причиною смерті 328 368 осіб по всьому світу. Всього з початку пандемії COVID-19 захворіли 5 011 467 осіб, одужали 1 908 581.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, що відомий бізнесмен Павло Фукс розкритикував підприємця Михайла Бродського за недостатню допомогу країні в боротьбі з коронавірусом і звинуватив в мародерстві під час карантину.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...