В МЗС спростували необхідність спецдозволів для виїзду за кордон

Жодних спецдозволів, виявляється, вже не потрібно

В МЗС спростували необхідність спецдозволів для виїзду за кордон
Автор Кравченко Станіслав в Новини/Політична правда
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Виїзд за кордон українцями не має ніяких обмежень, а для перетину кордону громадянами України не потрібно отримувати жодних спеціальних дозволів, у тому числі для виїзду з метою працевлаштування. 

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили в Міністерстві закордонних справ у відповідь на депутатський запит нардепа Олексія Гончаренка.

Loading...

 МЗС у документі стверджує, що українці можуть вільно виїжджати за кордон за межі України, для цього не потрібно отримувати  жодних спеціальних дозволів.

“Прийшла відповідь від МЗС щодо дозвільних довідок для тих, хто виїжджає з України. Ніяких додаткових довідок не потрібно. Раніше посольство Великобританії в Україні стверджувало, що офіційний Київ повідомив про заборону для виїзду своїх громадян без окремого дозволу. Спочатку стверджувалося, що необхідно отримувати спеціальні дозволи для виїзду від МЗС”, – пояснює нардеп причини свого звернення і опублікував відповідний документ у своєму Telegram-каналі.

В МЗС спростували необхідність спецдозволів для виїзду за кордон

 У документі від 19 травня роз’яснюється, що жодних додаткових обмежень на пересування громадян не висувається, однак регулярне пасажирське сполучення та низка пунктів пропуску закриті.

Нагадаємо, після повідомлень низки іноземних дипломатичних місій і зокрема посольства Великої Британії  в Україні про заборону громадянам  України на виїзд  за кордон в МЗС України повідомили, що  загальних обмежень виїзду громадян України за кордон не існує, а у наданні дозволів стосовно авіапасажирів МЗС виконує лише функцію комунікатора.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...