В Україні ввели ІФА-тестування на антитіла до COVID-19

Громадяни, які потребують планової госпіталізації або операції, роблять тести на коронавірус безпосередньо перед госпіталізацією або операцією.

В Україні ввели ІФА-тестування на антитіла до COVID-19
Автор Олена Лавринець в Коронавірус/Новини
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

В Україні офіційно введено лабораторне тестування на COVID-19 методом імуноферментного аналізу (ІФА).

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, підписаний міністром охорони здоров’я Максимом Степановим наказ опублікований на сайті МОЗ.

Loading...

У ньому сказано, що лабораторне тестування на коронавірус в Україні проводиться з використанням методів полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) та ІФА.

Обов’язкове тестування повинні проходити пацієнти з клінічними ознаками коронавірусної хвороби і пацієнти з пневмонією.

Особи, що контактували з інфікованими, у яких підтверджено захворювання, повинні тестуватися на 14 добу після контакту.

Громадяни, які потребують планової госпіталізації або операції, роблять тести на коронавірус безпосередньо перед госпіталізацією чи операцією.

Медичні працівники, які безпосередньо надають допомогу хворим або проводять догляд за хворими COVID-19 в умовах стаціонару, працівники лабораторій, які обробляють зразки з дихальних шляхів, отримані від хворих COVID-19, і працівники патологоанатомічних, судово-медичних бюро, відділень, які беруть участь у розтині тіл, в тому числі взяття зразків секційного матеріалу, повинні тестуватися один раз в 14 днів до отримання перших позитивних результатів у конкретної особи.

Службовцям Національної поліції, Національної гвардії, Держприкордонслужби та іншим медичним та фармацевтичним працівникам тести на COVID-19 повинні робити один раз в 30 днів до отримання перших позитивних результатів у конкретної особи.

Нагадуємо раніше, Центр громадського здоров’я відмовився верифікувати тест-системи на коронавірус українського виробництва. У компанії Укргентех, яка є виробником зазначених тестів, поставили під сумнів рішення ЦГЗ і заявили, що перевірка тест-систем була проведена з порушеннями. Пізніше Віктор Ляшко запевнив, що ПЛР-тести на коронавірус українського виробництва працюють нормально.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...