Вчені назвали неймовірну користь сексу для схуднення

При ручних ласках можна витратити до 100 калорій на годину

Вчені назвали неймовірну користь сексу для схуднення
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

Секс допомагає спалити калорії і схуднути без виснажливих тренувань в задушливому спортзалі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє видання Cosmopolitan.

Loading...

Дослідження, опубліковане в American Journal of Medicine, показало, що за хвилину активних поцілунків можна спалити від 5 до 26 калорій. Все залежить від інтенсивності рухів: на легкі поцілунки енергія майже не витрачається, а от якщо згадати, що в особі 34 м’язи, і використовувати їх з максимальною віддачею, то і результат буде не тільки приємним але й корисним.

Скільки калорій допомагає спалити секс?

Багато залежить від рухів і інтенсивності. Наприклад, при ручних пестощах можна витратити до 100 калорій на годину.

Дослідження 2013 року показало, що за 25-хвилинну сесію жінка в середньому витрачає 69 калорій. Оргазм призводить до прискореного серцебиття і підвищеного споживання кисню, так що для організму ці відчуття схоже на спортивному тренуванні.

Раніше лікар і телеведучий Євген Комаровський розповів про те, до яких негативних наслідків може призвести тривалий карантин. За його словами, саме небезпечне, що можуть зробити люди під час карантину, — це виключити зі свого життя фізичні навантаження. Він закликав глядачів займатися будь-якими доступними видами активності, зокрема, частіше займатися сексом.

Колишній президент Франції Валері Жискар Д’естен, який обіймав цю посаду у 1974-1981, потрапив під звинувачення в сексуальних домаганнях.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...