Вчені знайшли антитіло, яке нейтралізує новий коронавірус: сенсаційні подробиці

Збудник ТОРС - SARS-CoV - близький за своєю будовою і властивостями до нового коронавірусу SARS-CoV-2

Вчені знайшли антитіло, яке нейтралізує новий коронавірус: сенсаційні подробиці
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

COVID-19 в Україні зафіксовано у 19 706 випадках. Одночасно з цим вчені змогли виділити антитіло у пацієнта, який переніс важкий гострий респіраторний синдрому (ТОРС) в 2003 році, здатне блокувати роботу і SARS-CoV-2 (викликає COVID-19).

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Хайтек з посиланням на дослідження біологів з Вашингтонського університету опубліковане на сайті Nature.

Loading...

Зазначимо, спалах атипової пневмонії була зафіксована в 2003 році. У той час хвороба так масштабно як COVID-19 не поширилася. Збудник ТОРС – SARS-CoV – близький по своїй будові і властивостям новому коронавирусу SARS-CoV-2.

У ході дослідження вченим вдалося отримати декілька видів моноклональних антитіл проти ТОРС — вірусу SARS-CoV з B-лімфоцитів одужав пацієнта. Виявилося, що вони можуть зв’язуватися і з новим коронавірусом SARS-CoV-2.

Всього вченим вдалося виділити вісім різних антитіл, які різною мірою блокували коронавірус. При цьому одна з них — S309 — змогло сильно зв’язатися із S-білком, який відповідає за інфікування людини. При цьому воно пов’язувалося як з вільним вірусом, так і з тим, який знаходився в інфікованій клітині.

Вчені вважають, що S309 можна використовувати для розробки вакцини від коронавирусной інфекції, а також для нових методу лікування COVID-19. Зараз біологи планують проводити дослідження цього антитіла на тваринах, після чого, в разі успішного тестування, почати клінічні випробування.

Раніше професор, лікар-кардіолог Катерина Амосова повідомила, що лікування коронавіруса антибіотиками в більшості випадків еоправдано і може призвести до поширення антибіотикорезистентності в світі.

Як повідомлялося раніше, карантин з 22 травня не зможе пом’якшити Чернівецька область — регіон не відповідає відповідним критеріям.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...