Як буде працювати метро в Києві за новими правилами: правила безпеки

Що стосується обмежень за кількістю пасажирів, то поки в метрополітені відповісти на це питання не можуть. В одному з варіантів передбачається, що метро має перевозити пасажирів, які тільки будуть сидіти.

Як буде працювати метро в Києві за новими правилами: правила безпеки
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини/Соціальна правда

Метро в Києві відновлює свою роботу з 25 травня. Але вже за новими правилами і з жорсткими вимогами.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, київське метро запрацює вже в понеділок. У прес-службі Київського метрополітену повідомили, що поки не отримали офіційного документа від влади з датою запуску, але вже готові приступити до роботи.

Loading...

Пасажири повинні дотримуватися нових правил безпеки:

– дотримуватися дистанцію в 1,5 метра,
– використовувати захисні маски, рукавички та інші заходи,
– на станціях, перонах, біля кас вже нанесена спеціальна розмітка про дотримання дистанції,
– по гучномовному зв’язку будуть нагадувати пасажирам про заходи безпеки.

За словами радник начальника Київського метрополітену Наталії Макогон, співробітники метро сподіваються на потужну підтримку поліції в питанні дотримання пасажирами санітарного режиму.

Що стосується обмежень щодо кількості пасажирів, то поки в метрополітені відповісти на це питання не можуть, адже офіційних документів вони поки не отримали.

У Держпродспоживслужбі столиці рекомендують на станціях метрополітену проводити вибірковий температурний скринінг і стежити за тим, щоб пасажири були в масках. Поки ж йдуть дискусії з приводу кількості пасажирів. В одному з варіантів передбачається, що метро має перевозити пасажирів, які тільки сидять.

Нагадуємо, що дитячі садки в Києві повинні відкрити з понеділка, 25 травня, разом із запуском метрополітену. Однак тепер відомо, що відкрити дошкільні заклади зможуть не раніше ніж через 10-14 днів після того, як уряд прийме таке рішення.

Нагадуємо, що прем’єр-міністр України Денис Шмигаль анонсував відкриття міжобласних перевезень не раніше початку червня.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...