Яценюк заявив, що на Україну чекає “економічний вірус”

Яценюк запевнив, що Україна переживе коронавірус, проте її чекає вірус економічний, до якого потрібно готуватися вже зараз.

Яценюк заявив, що на Україну чекає “економічний вірус”
Автор Олена Лавринець в Коронавірус/Новини
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Сьогодні, 21 травня, з перевіркою в Чернівецьку область вирушили міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, міністр охорони здоров’я Максим Степанов і міністр Кабінету міністрів Олег Немчинов. Несподівано до них на прес-брифінгу приєднався колишній прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на выдео брифінгу, виступ Яценюка анонсував Арсен Аваков. Залишилося незрозумілим у якому статусі Яценюк виступав, крім того, що він сам родом з Чернівців.

У своїй промові одягнений у чорну сорочку, костюм і захисні рукавички Арсеній Яценюк подякував уряду за те, що він звернув увагу на його рідну Чернівецьку область, яка найбільше страждає через епідемію коронавірусу. Нагадав про підтримку медиків в цій ситуації.

Він також запевнив, що Україна переживе коронавірус, однак її чекає вірус економічний, до якого потрібно готуватися вже зараз.

Нагадуємо, що коронавірус продовжує атакувати Чернівецьку область, в місцевій ОДА вже заявили, що інфекційні відділення трьох медичних установ області вже заповнені на 100%. Напередодні голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осадчук попереджав, що регіон не буде пом’якшувати карантин 22 травня.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, що у Вербну неділю, 12 квітня, в Чернівецькій області, де зафіксовано найбільшу кількість інфікованих коронавірусом, незважаючи на карантин, люди масово пішли святити вербу в церкві.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...