Європу “накриє” друга хвиля COVID-19: з’явився прогноз

Глава Європейського центру з профілактики та контролю захворювань доктор Андреа Аммон сподівається, що друга хвиля захворюваності не буде такою масштабною, якщо люди будуть дотримуватися правил і дистанцію.

Європу “накриє” друга хвиля COVID-19: з’явився прогноз
Автор Олена Лавринець в Коронавірус/Новини
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

В Європу неминуче прийде друга хвиля епідемії коронавірусу, який заразив вже більше 5 мільйонів людей по всій планеті.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на The Guardian, про це заявила глава Європейського центру з профілактики та контролю захворювань доктор Андреа Аммон.

Loading...

Вона повідомила, що залишається лише питання, коли це станеться і наскільки глобальної вона буде.

Аммон зазначила, незважаючи на те, що уряди багатьох європейських країн вже послабили обмеження, пандемія ще не закінчилася.

На її думку, якщо подивитися на характеристики вірусу і те, що зараз відбувається в різних країнах, з точки зору імунітету населення, який робить від 85 до 90% населення вразливим до COVID-19, вірус поширюється набагато активніше, ніж на початку.

“Я не хочу малювати картину кінця світу, але думаю, що ми повинні бути реалістичними. Зараз не час повністю розслаблятися”, – переконана Аммон.

При цьому вона сподівається, що друга хвиля захворюваності не буде такою масштабною, якщо люди будуть дотримуватися правила та дистанцію.

Нагадуємо, коронавірус став причиною смерті 328 368 осіб по всьому світу. Всього з початку пандемії COVID-19 захворіли 5 011 467 осіб, одужали 1 908 581.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що Америка виділила Україні додатково мільйон доларів на боротьбу з епідемією коронавірусу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...