22 травня – День Миколи Чудотворця: що не можна робити в цей день

Іменини 22 травня: Василь, Гаврило, Дмитро, Йосип, Микола, Акуліна (Килина), Семен

22 травня – День Миколи Чудотворця: що не можна робити в цей день
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

День Миколи Чудотворця за православним календарем відзначається сьогодні, 22 травня. Також у цей день святкують: Міжнародний день біологічного різноманіття, День Єрусалиму.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

День Миколи Чудотворця

Сьогодні вшановують пам’ять перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мир Лікійських у Бар. Народний календар розрізняє два дні, присвячені Миколі Угоднику: Микола зимовий — 19 грудня, і Микола весняний — 22 травня.

Святитель Миколай, він же Микола Угодник, він же Микола Чудотворець — один з найбільш шанованих святих. Він вважається покровителем моряків, купців і дітей. Ще за життя Микола прославився здатністю примиряти ворогуючих, охороняти невинно засуджених і захищати від марної смерті.

Прикмети 22 травня:

Якщо ранок видавався вологим і туманним, то треба було вмитися росою: це обіцяло людині здоров’я, а землі — багатий урожай. Гарною прикметою вважався і дощ на Миколу.

Що можна робити 22 травня

Треба вмиватися ранковою росою.

Що не можна робити 22 травня

В це свято не можна нікому відмовляти, хто просить у вас допомоги. За повір’ям, якщо ви відмовитеся допомогти, то 7 років будете терпіти злидні.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, які релігійні свята відзначають у травні.

18 травня президент України Володимир Зеленський повідомив, що заснує два нових державних свята Курбан-Байрам і Ураза-Байрам, які відзначають мусульмани.

НАРОДНА ПРАВДА розповідала про ці свята, які в нашій країні відзначають приблизно два мільйони осіб, які сповідують іслам. Більшість з них — кримські татари.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...